„Powidoki” – Miejsce Spotkań z Uważnością

W roku 2014 rozpoczęło swoją działalność „Powidoki” – Miejsce Spotkań z Uważnością. Od dłuższego czasu rozmyślałam o stworzeniu takiego miejsca, w którym ludzie będą mogli odpocząć od tempa i biegu życia, w którym znajdują się na co dzień. Teraz to marzenie realizuje się. Chciałabym by było  miejsce, w którym spokój i harmonia towarzyszą każdej spędzanej tu chwili. Wspierają mnie w tym przedsięwzięciu moje przyjaciółki, mądre, wrażliwe, umiejące wsłuchiwać  się w życie kobiety, które często są pomysłodawczyniami i współtworzą organizowane warsztaty. Każda z nich robi, to co lubi i doskonale spełnia się w swojej pracy. Mam nadzieję, że Wam również uda się doświadczyć przyjemności obcowania z Nimi. Zapraszam do nas  do „Powidoków” w Folwarku w Jackowie, na warsztaty i kursy pod naszą opieką .

Anna Mazuś

Wykształcenie: Psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Socjoterapeutka- absolwentka kursu socjoterapii i pomocy psychologicznej przy fundacji ETOH w Warszawie. Trenerka ośmiotygodniowych kursów MBCT – Mindfulness Based Cognitive Therapy (Terapii Poznawczej Opartej na Uważności) pod superwizją Oxford Mindfulness Centre przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oksfordzie, oraz kursów mindfulness (MBSR) – certyfikowanych w 2015 r. przez The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech, kursów MBLC – Mindfulness Based Living Course (Kurs Życia Opartego na Uważności). Certyfikowany facylitator programów rozwojowych z końmi -European Association for Horse Assisted (EAEHA).

Pracuję w oparciu o holistyczne podejście integrujące moją wiedzę i doświadczenie, korzystając z psychologii, filozofii, uważności oraz kontaktu z ludźmi i zwierzętami w szczególności z końmi.

Elwira Weinkam

mieszka na stałe w Niemczech. Zajmuje się od roku 2000 Medycyną Naturalną (Deutsche Paracelsus Schule) i Psychologią Buddyjską. Nauczyciel Jogi (BYV) i jogi jako terapii obejmującej filozofię, asany , pranajamę, głęboką relaksację i medytację.

Wykładowca w Szkole dla Nauczycieli Jogi ( filozofia Wedanty)

Poza tym wykonuje masaż łączący elementy Shiatsu, Tai Jogi i Osteopatii.

Co by było gdyby dostęp do naszej czystej, pełnej światła natury mógł być prosty i łatwy? Gdyby to jacy jesteśmy i świat wokół nas dokładnie taki nam wystarczył? Razem z bólem, lękiem, złością i tym całym chaosem?

Beata Główczewska

Trenerka rozwoju osobistego, rozwiązywania konfliktów, mediatorka, pedagożka. Absolwentka Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego opartej na metodzie Nonviolent Communication (specjalizacja: mediacja), oraz Studium NVC przy „Dojrzewalni Róż” w Warszawie. Moja droga zawodowa i rozwojowa jest dla mnie inspiracją w odkrywaniu i doświadczaniu w jaki sposób komunikacja, wyrażanie się, ekspresja przekłada się na jakość kontaktów, życia i poczucia siebie w świecie.

Tatiana Radecka

Artystka plastyk, instruktorka sztuki użytkowej. Kilkuletnia pracownica Ośrodka Kultury. Praktykuje 14 lat medytację i 10lat  jogę metodą Iyengara. Absolwentka kursów REIKI.
Dyplomowany Couch rozwoju osobistego. Dyplomowana masażystka europejskiej szkoły SHIATSU. Uczestniczks wielu odosobnień, warsztatów jogi i medytacji.  Pasjonat TAI-CHI, Qi Gong.

Alicja Konstantynowicz

Psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.